[Japonia] Siatkarz całuje agresywnego przeciwnika

Kłótnia na boisku pomiędzy dwoma siatkarzami: Yu Yamamoto (24) i Takuyą Takamatsu (29) przybrała dość nieoczekiwany obrót. Panowie zaczęli się agresywnie popychać podczas meczu Japońskiej Ligii Siatkówki. Przyczyną kłótni było to, czy jedna z drużyn dopuściła się faulu.
Toyoda postanowił skonfrontować się osobiście z Takamatsu, przechodząc przez siatkę i zaczynając przepychanki. W pewnym momencie Takamatsu postanowił zakończyć kłótnię całując przeciwnika w usta co spotkało się z wrzawą fanów. Wydaje się, że całą sytuacja od początku była zabawą, bo koledzy z obu drużyn przez cały czas się śmiali i nie traktowali przepychanki poważnie.
To nie pierwszy taki incydent obu panów. Na jednym z poprzednich meczy panów również połączył pocałunek na boisku. Takamatsu zadeklarował, że „kocha [Yamamoto] jak młodszego brata”.

View post on imgur.com


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.