[Japonia] Reporter NHK aresztowany za podwójny gwałt

Wedułg doniesień japońskich śledczych, reporter japońskiej stacji NHK zatrzymany za rzekomy gwałt w prefekturze Yamagata jest również podejrzany o branie udziału w podobnych incydentach w innej prefekturze.
Yasutaka Tsurumoto (lat 28), pracownik stacji NHK w prefekturze Yamagata, został zatrzymany w poniedziałek pod zarzutem włamania się do pokoju kobiety i seksualną napaść na jej osobę w lutym zeszłego roku. Reportrer NHK zaprzeczył wszelkim zarzutom, ale stacja postanowiła rozwiązać z nim współpracę.
Tsurumoto jest również podejrzany o zgwałcenie innej kobiety w prefekturze Yamanashi – potwierdziły to badania, z których wynikało, że DNA pozostawione na miejscu przestępstwa w Yamanashi pokrywały się z tymi znalezionymi w Yamagata. W mieszkaniu Tsurumoto znaleziono również bieliznę jednej ze zgwałconych kobiet.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.