[Japonia] Projekty głównych bohaterów WataMote ujawnione

Oficjalna strona internetowa poświęcona adaptacji anime Nico Tanigawy pt. „Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!” (WataMote), ujawniła projekty trzech głównych bohaterów.

Tomoko Kuroki jest dziewczyną, która uważała, że stanie się popularna, gdy przekroczy próg liceum, jednak zdała sobie sprawę ze smutnej rzeczywistości, kiedy po przeszło dwóch miesiącach po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego nie zdobyła ani chłopaka, ani przyjaciół. Nie wyróżnia się na tle klasy i ma problemy w rozmawianiu z innymi, ale często wygłasza dość ekstremalne frazesy w swojej głowie.

Tomoki Kuroki jest młodszym bratem Tomoko, uczęszczającym do gimnazjum. Gra na pozycji zapaśnika w szkolnej drużynie piłki nożnej. W przeciwieństwie do Tomoko ma wielu przyjaciół i jest wielce popularny wśród dziewcząt. Wiele razy się złości i gra chłodnego w stosunku do niemiłych słów swojej siostry, ale posiada także łagodną stronę.

Yū-chan jest koleżanką z klasy Tomoko z czasów gimnazjum. Bardzo dobrze się z nią dogadywała, ponieważ miały te same zainteresowania, jednak wszystko się skończyło, gdy poszły do różnych liceów. W gimnazjum była łagodnym otaku, jednak okazało się, że się zmieniła.

Dowcipne anime z gatunku okruchów życia kręci się dookoła Tomoko Kuroki, dziewczyny, która uważała, że stanie się popularna, gdy pójdzie do liceum. Jednakże została brutalnie sprowadzona na ziemię- rzeczywistość nie jest taka jak w grach dla dziewcząt, w które zwykła grać. Tanigawa wydał mangę na stronie Square Enix’s Gangan Online rok temu. Square Enix wydaje poczwórne zestawienie 22 czerwca.

 

Premiera anime w Japonii odbędzie w lipcu tego roku.

 

 

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.