[Japonia] Program FLY dla tokijskich studentów

Już 22 studentów Uniwersytetu w Tokio w nowym roku akademickim złożyło podanie o specjalny roczny urlop dziekański. W jego czasie mogą oni poświęcić się studiom za granicą, pracy w wolontariacie oraz innym czynnościom.

Specjalny program o nazwie FLY (“Fresher’s Leave Year”) został zaprojektowany z myślą o studentach, którzy pragną przeanalizować swoje studia z perspektywy poświęcenia się pracy socjalnej i jest już praktykowany w krajach Europy oraz w Stanach. W ramach programu studentom zostanie przyznany grant 500 tys. JPY (ponad 16 tys. PLN) na osobę, który wykorzystają w ciągu roku swojej pracy. Lista pozytywnie rozpatrzonych wniosków na Uniwersytecie w Tokio zostanie podana w kwietniu.

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.