[Japonia] Prezydent Donald Trump zawita w Japonii w listopadzie bieżącego roku

Prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump, zawita w Japonii w listopadzie bieżącego roku, co będzie związane z planowanymi szczytami regionalnymi w Azji Południowo-Wschodniej. Jego wizyta będzie miała miejsce przed lub po spotkaniach forum APEC (Asia-Pacific Economic Cooperation) oraz przed lub po szczycie EAS (East Asia Summit). Donald Trump i premier Japonii od czasu pierwszego spotkania podczas szczytu w USA utrzymywali ze sobą stały kontakt, zważając na zagrożenie nuklearne i rakietowe ze strony Korei Północnej, która w ostatnim czasie ostrzegła, że swoją siłą jest w stanie doszczętnie zniszczyć nie tylko Stany Zjednoczone, ale również Guam, Hawaje oraz Alaskę.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.