[Japonia] Powstanie muzeum Snoopy’ego w Tokio

W Roppongi, które słynie ze swoich klubów, ekskluzywnych restauracji oraz barów, powstanie muzeum Snoopiego. Otwarcie ma mieć miejsce w marcu 2016 roku, dzięki współpracy pomiędzy Sony Creative Products oraz Charles M. Schulz Museum and Research Centre w Kalifornii. Odbędą się tam wystawy oryginalnych prac i dzieł Schulz’a, niezwykłych pamiątek oraz wielu innych przedmiotów, które zostaną pożyczone prosto z Kalifornii na 6 miesięcy w ramach ekspozycji dla nowo otwartego muzeum! Ale to nie wszystko. Fani znanego na całym świecie beagle’a będą mogli wypić kawę lub herbatę w wyjątkowej, tematycznej kafejce oraz nabyć limitowane przedmioty. Już w grudniu będzie można zacząć kupować bilety. Niestety, to wyjątkowe muzeum ma być jedynie ‘tymczasowe’. Według planów, placówka ma zostać zamknięta we wrześniu 2018 roku. Miejmy nadzieję, że będzie na tyle duże zainteresowanie, że muzeum pozostanie otwarte na stałe.

Udostępniamy tutaj link do muzeum Snoopiego oraz informacje dla zainteresowanych:

Snoopy Museum Tokyo / スヌーピーミュージアム
Adres: Tokyo-to, Minato-ku, Roppongi 5-6
東京都港区六本木五丁目6番地
http://www.snoopymuseum.tokyo/


Nuriko

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.