[Japonia] Powrót mangi „Kochikame” po rocznej przerwie

W sobotę ukazał się kolejny tom popularnej mangi której pełna nazwa brzmi: „Kochira Katsushika-ku Kamearikoen-mae Hashutsujo” . Po raz pierwszy ukazawszy się w 1976 roku w cotygodniowym magazynie, manga wydawana była nieprzerwanie przez 40 lat aż do września zeszłego roku, kiedy to nastąpiła roczna przerwa w ukazywaniu się nowych rozdziałów. Seria została uznana przez Światową Agencję Rekordów Guinnessa jako jedyna seria pojedynczego komiksu, w której ukazało się tak wiele tomów (200 tomów, 1957 rozdziałów).

Manga, która jest komedią policyjną autorstwa Osamu Akimoto ukazuje się w cotygodniowym magazynie „Shounen Jump” wydawanym przez spółkę Shueisha Inc.
Historia dzieje się w centrum Tokio, gdzie na fikcyjnym posterunku policji pełni służbę główny bohater – Kankichi Ryotsu zwany też “Ryo-san.”
Nowy odcinek rozpoczyna się, jak donosi portal „Jiji Press”, kiedy Ryo-san pojawia się na posterunku cały opalony po rocznym urlopie. Jego zamiar obdarowania szefa urodzinowym prezentem przeradza się w tradycyjny rejwach…


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.