[Japonia] Policjant podejrzany o morderstwo żony

Policja w Fukuoce aresztowała sierżanta policji w czwartek. Mężczyznę podejrzewa się o zabicie swojej żony, w domu małżeństwa w Ogori.
38-letni Mitsuru Nakata jest oskarżony o zamordowanie swojej 38-letniej żony Yukiko Nakata. Zamordowane zostały również dzieci pary, 9-letni syn Ryosuke i 6-letnia córeczka Miyu. Ciała ofiar znaleziono w domu rodzinnym pary we wtorek.
Policja poinformowała, że Nakata nie jest oskarżony o zamordowanie dzieci i nie przyznaje się do zabicia żony.
Śledczy twierdzili, że dwójka dzieci została uduszona, natomiast żona nie. Jednak dokładniejsza autopsja wykazała, że ciało żony również nosi ślady uduszenia.
Policjant twierdzi, że żona wraz z dziećmi spali, kiedy ok. 6:45 wyszedł do pracy. Jednak autopsja wykazała, że dzieci były martwe ok. godziny 5 rano.
Zgłoszenie na policje wniosła siostra zamordowanej, informując, że Yukiko popełniła samobójstwo. Yukiko znaleziono leżącą na podłodze w kuchni, a dwójkę dzieci w łazience, na innym piętrze.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.