[Japonia] Pikachu rozświetla bożonarodzeniowe drzewko

Pikachu użył swojej siły rażenia, aby zapalić lampki na świątecznej choince, wraz z innymi postaciami z Pokemonów w czwartek w Tokio.
Sześciometrowe drzewko zostało ustawione przed budynkiem Yomiuri Shimbun w  Chiyoda Ward, aby promować nową serię ukazującą się w gazecie, w której występują popularne postacie. Nowa seria wystartuje 19 grudnia i będzie zawierała pokemony mówiące licznymi dialektami z różnych zakątków Japonii.
Drzewko zostało ozdobione trzystoma wypchanymi postaciami z Pokemonów i będzie wystawione do 27 grudnia. W tym samym budynku odbędzie się wystawa, która będzie poświęcona poprzedniej serii Pokemon. Będzie można odwiedzać ją do 27 grudnia, wstęp wolny.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.