[Japonia] Nowy wokalista SuG

4 lutego na oficjalnej stronie rockowego zespołu SuG pojawiła się informacja, że wokalista, Takeru, zmuszony jest do zawieszenia swojej aktywności z powodu planowanego zabiegu usunięcia migdałków. Zabieg ten jest konsekwencją stale nawracających problemów zdrowotnych wokalisty. Początkowo mówiono o miesięcznych okresie rekonwalescencji i już 9 marca, zgodnie z wcześniejszym harmonogramem, Takeru miał brać udział w wydarzeniu „SuG Kanshasai Reco-hatsu Kinen Live 3-gatsu 9-ka wa ‚SuG no Hi’”.
Niestety nie wygląda na to, aby Takeru był „dysponowany” we wspomnianym terminie, ponieważ zespół zdecydował przyjąć w swe szeregi nowego członka, który ma tymczasowo pełnić rolę wokalisty. Sama tożsamość SHIGERU, bo tak się zowie nasz bohater, jest owiana tajemnicą i dowiemy się kim on jest dopiero 3 marca. Na chwilę obecną wiadomym jest, że SHIGERU ma 167 cm wzrostu (niemalże tak jak Takeru) i zaangażowano go ze względu na wysokiej klasy umiejętności wokalne.


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.