[Japonia] Nowy wokalista SuG ujawnia swe oblicze!

Jak donosiliśmy wcześniej, rockowy zespół SuG dorobił się tymczasowego członka zespołu, ponieważ główny wokalista, Takeru, wraca do siebie po problemach zdrowotnych. Postać tymczasowego wokalisty została owiana tajemnicą, lecz dziś wiadomo już, że wspomniany w poprzednim newsie SHIGERU to nie kto inny, jak piosenkarz Matsuzaki Shigeru!
Jeśli fanki z wypiekami na twarzy wyczekiwały kolejnego słodkiego blondwłosego chłopięcia, to srogo się rozczarowały, ponieważ nasz bohater nosi blond perukę i młodzieżowe ciuszki, by zbytnio nie odstawać od reszty. Nasz Shigeru wziął udział w reklamach promujących nowy album zespołu „BLACK”. Efekty całego zamieszania możecie zobaczyć poniżej:
Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.