[Japonia] Nowy teledysk od Chubbiness

Pamiętacie może japoński j-pop’owy zespół, który został stworzony z pyzatych dziewczyn? Hasłem tego zespołu było mniej więcej „Nawet pyzate dziewczyny mają marzenia”. Na przesłuchanie do zespołu Chubbiness zostały zaproszone tylko dziewczyny z nadwagą. Zazwyczaj j-pop’owe zespoły są wypełnione idealnie szczupłymi piosenkarkami. Trudno się wyróżnić z takiego bardzo do siebie podobnego tłumu. W końcu zwrócono uwagę na to, że w Japonii żyje bardzo wiele osób z nadwagą więc czemu by nie dać takim osobom szansy?
W gruncie rzeczy obecnie dziewczyny wyglądają całkiem inaczej niż na początku swojej kariery, więc nie wiadomo jak długo nazwa zespołu będzie do nich pasować.
Nowy teledysk wyróżnia się jaskrawo żółtymi strojami oraz niesamowitą charyzmą tańczących dziewczyn. Aż trudno jest odwrócić wzrok od teledysku. Wesoła piosenka i przeuroczy teledysk sprawiają, że nie można zrobić nic więcej tylko życzyć im powodzenia .
Teledysk można obejrzeć klikając poniżej.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.