[Japonia] Nowa Miss Universe Japan jest również mangaką

Nowa królowa piękności prowadzi podwójne życie… życie modelki i życie mangaki.
Matsuo Yukimi pracuje jako modelka od ośmiu lat. 4 marca 2013 roku wygrała koronę japońskiej Miss Universe. Jak sama mówi, zgłosiła się do konkursu z nadzieją, by rozprzestrzenić na całym świecie miłość do japońskiej mangi.
Matsuo powiedziała w wywiadzie, że rysowanie zawsze było dla niej łatwiejszym niż słowa sposobem, by wyrazić swoje uczucia i jej bliscy zawsze chwalili jej prace.  W tym samym wywiadzie stwierdziła również, że podobają jej się faceci zainteresowani mangą, a za idealnego mężczyznę uważa postać Leorio Paladinight z mangi “HUNTER X HUNTER”.
Jedna z jej mang miała zostać opublikowana przez witrynę internetową, ale Matsuo przyznała, że musiała wstrzymać projekt, żeby móc skupić się na konkursie. Zapewniła jednak, że gdy tylko czas jej na to pozwoli, skupi się na pracy i wyda swoją pierwszą mangę.

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.