[Japonia] Nowa drama Nagase Tomoyi już w październiku

Wokalista zespołu TOKIO związanego z agencją Johnny’s & Associates, Nagase Tomoya,  wystąpi w nowej dramie produkcji TBS zatytułowanej “Kurokochi”. Nagase zagra w niej detektywa, Kurokochiego Keitę, który używa “szemranych” technik, takich jak fałszerstwo, do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Historia oparta jest na głośnej sprawie z lat 60. znanej pod nazwą “kradzieży na 300 millionów yenów”, która znana jest jako największy skok na bank w historii Japonii.

Oprócz Nagase w dramie pojawi się również Gouriki Ayame, która ma za sobą już rolę w dramie kryminalnej, “Beginners!” produkcji FujiTV. “Kurokochi” oglądać będzie można od października na antenie TBS o 22:00 czasu japońskiego.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.