[Japonia] Nadchodzący bestseller? – Arslan Senki x Musou

Koei Tecmo pracuje nad grą pod tytułem “Arslan Senki x Musou”, która będzie się opierać na anime “The Heroic Legend of Arslan”. W tym tygodniu natomiast nowy numer magazynu “Famitsu” zawiera więcej informacji na temat nadchodzącej gry na platformy PS3 oraz PS4

Jak narazie wiemy, że grywalne postacie w grze to Arslan i Daryun natomiast pojawią się jeszcze inne postacie z anime niestety nie ma jeszcze wzmianki na temat tego, czy będą one wszystkie grywalne.

Omega Force korzysta z systemu “Toon Rendering”, który pozwala grze posiadać wygląd żywcem wyciągniętym z anime. Podczas bitwy, gracz będzie posiadał możliwość dosiadania konia, przekupienia przeciwników oraz kilka innych na razie nie ujawnionych możliwości.


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.