[Japonia] Młody mężczyzna podejrzany o morderstwo

Dziś został aresztowany 25-letni mężczyzna, podejrzany o zamordowanie swojej 24-letniej dziewczyny, której ciało zostało znalezione w jej apartamencie w zeszły piątek.
Rika Takagi, która z zawodu była pielęgniarką, nie pojawiła się w pracy w zeszły piątek, co wzbudziło podejrzenia jej nadzorcy. Mężczyzna zadzwonił do swojej podopiecznej, ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi, w związku z czym, udał się do Takagi mieszkania, aby sprawdzić co się dzieje. Gdy był na miejscu, nadzorca zadzwonił do rodziców dziewczyny, którzy o niczym nie wiedzieli, po czym zawiadomił policje. Patrol znalazł jej nagie ciało około godziny 22, w wannie. Według autopsji, kobieta została uduszona.


Nuriko

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.