[Japonia] Misaruka planują koniec swojej działalności

Tej wiosny, gdy kwitną kwiaty, Misaruka planują zakończyć swoją działalność. 30 maja odbędzie się ostatni koncert w Takadanobaba AREA. Informacja o rozwiązaniu zespołu została zamieszczona na ich oficjalnej stronie i brzmiała następująco:
„Dziękujemy za kontynuacje wsparcia dla naszego zespołu, a przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy byli obecni 12 stycznia w Takadanoba AREA. Jednakże pragniemy poinformować, że 30 maja 2017 roku odbędzie się nasz ostatni koncert w  Takadanoba AREA. Podjęliśmy tę decyzję po wielu, długich dyskusjach w towarzystwie wszystkich członków naszego zespołu. Przepraszamy naszych fanów, ale także dziękujemy wam za to, że dzięki waszemu wsparciu mogliśmy istnieć na scenie muzycznej przez całe 9 lat i bardzo prosimy o to, żebyście byli z nami podczas naszego ostatniego koncertu.”.
To bardzo przykre wieści i choć przypuszczam, że w sercach wielu osób wciąż płonie mały, niepewny promyczek nadziei, to jednak pewne jest, że trzeci album zespołu zatytułowany „What do you want?” wychodzi w dniu 22 lutego.

 


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.