[Japonia] Kyary Pamyu Pamyu zaprzecza plotkom o zakończeniu kariery

Ostatnio niektóre japońskie media poinformowały, że podczas nadchodzącego „Kouhaku Uta Gassen” (coroczna impreza muzyczna podsumowująca rok, na której występują najbardziej popularni i najlepsi artyści – przyp. red.) znana i lubiana Kyary Pamyu Pamyu ma ogłosić swoje „przejście na emeryturę”. 8 grudnia główna zainteresowana stanowczo zaprzeczyła plotkom poprzez Twittera.

Kiedy jeden z fanów zapytał piosenkarkę: „To kłamstwo, że zamierzasz odejść podczas Kouhaku, prawda?” Kyary odpowiedziała: „Kouhaku nie jest miejsce na takie ogłoszenia”. W dalszej części swojej wypowiedzi KPP wyraża swoje zdenerwowanie plotkami rozsiewanymi przez media: „Chociaż trudno zaprzeczyć, że magazyny i portale internetowe piszą co tylko chcą, to jednak niewybaczalne jest to, że przez ich informacje moi fani się martwią. Nie ma powodu, dla którego miałabym odejść! To dopiero mój trzeci rok! To nadal początek!”.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Kyary i czekamy na kolejne wpadające hity jak „Pon Pon Pon”.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.