[Japonia] Kto jest największym przystojniakiem w Japonii?

Internetowy portal Goo zdecydował się przeprowadzić ankietę, w której pytał się swoich czytelników, który z panów działających w japońskim show biznesie jest tym “najpiękniejszym”. Chociaż Japonia jest znana ze stosowania określenia “śliczni chłopcy”, w ankiecie użyto określenia “piękny”. Inspiracją był fakt, że choć wśród najbardziej popularnych męskich gwiazd na topie pozostają męscy i “silni” to swoisty renesans zdaje się przechodzić moda na “pięknych mężczyzn”. Wśród 35 panów, którzy otrzymali głosy, wymieniamy pierwszą trójkę. Na trzecim miejscu uplasował się Masaki Kyomoto, aktor znany z licznych japońskich dram. Drugie miejsce otrzymał HYDE, jeden z najbardziej znanych japońskich wokalistów. Na szczycie podium stanął nieśmiertelny i zawsze piękny GACKT.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.