[Japonia] Kot podejrzany o morderstwo w Kumamoto

Policyjne śledztwo w sprawie domniemanego morderstwa 82-letniej kobiety w prefekturze Kumamoto jako podejrzanego wskazało bezpańskiego kota.

Mayuko Matsumoto leżąc na podłodze i krwawiąc obficie z ponad 20 ran na twarzy została znaleziona przez swoją córkę. Zawiadomiona przez nią policja oceniwszy sytuację, potraktowała ją jako próbę morderstwa, na co wskazywał charakter ran na poszkodowanej. Niektóre były bardzo poważne.

„Kiedy ją znaleźliśmy, krew pokrywała wszystko ponad jej podbródkiem. Twarz była cała umoczona we krwi” zeznała córka Matsumoto.

Poszkodowana otrzymała pomoc medyczną ale podobno nie jest w stanie mówić, jak donoszą Kyodo News.

Śledczy nie znaleźli żadnego śladu aby ktoś wchodził lub wychodził z domu ofiary, w przewidywanym czasie podejrzewanego ataku. Odkryli jednak, że rany na twarzy Matsumoto wyglądają jak zadrapania od kocich pazurów.
Policja zwróciła swoją uwagę na bezpańskie koty w pobliżu domu ofiary, niespodziewanie znajdując na jednym z nich ślady prawdopodobnie ludzkiej krwi.


Wilku

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.