[Japonia] Kontynuacja Monster Monpiece

Compile Heart ogłosiło w piątek, że rozwiną Genkai Tokki: „Moe” o karty bitwy gry Monster Monpiece Naga dla urządzeń iOS i Android. Gra jest kontynuacją ich gry Monster Monpiece dostępnej na PlayStation Vita. Firma planuje wydać grę tej zimy. Compile Heart udostępniła również wideo promocyjne dla gry, w którym pojawiają się postacie Chloe i Jill.

A taki opis gry przeczytamy na ich oficjalnej stronie:
W świecie Yafaniel, współistnieją ludzie i niezwykłe gatunki zwane „monster girls”. Chloe, studentka Akademii z Kunaguva ciężko trenuje, aby stać się „mistrzem”. Jednak pewnego dnia słyszy o małych konfliktach powstałych między ludźmi i Monster Girls, które dzieją się na całym świecie. Aby uratować MG, Chloe postanawia udać się w podróż, aby doświadczyć więcej rzeczy i poszerzyć swoją wiedzę, a także zmierzyć się z własnymi emocjami.

Gra jest free-to-play, ale pozwoli graczom na zakup przedmiotów w grze. Gra będzie zawierać nowe potwory i funkcje, takie jak syntezy karty i zwiększenie poziomu karty w celu wzmocnienia ich zdolności.


Dilla

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.