[Japonia] Kojima Haruna pokazuje swoje wdzięki w nowym photobooku!

Znana z zespołu AKB48 Kojima Haruna wydaje wkrótce, bo już 24 marca, nowy photobook, wstępnie zatytułowano go „Kojiharu Photo Book”.
Zdjęcia robiono w Tokyo oraz Los Angeles, a odpowiada za nie ekipa z modowego magazynu „sweet”. Fotografie przedstawiają idolkę w strojach kąpielowych czy bieliźnie, lecz w photobooku będzie można również znaleźć półnagie zdjęcia na łóżku oraz pod prysznicem. Kojima chce, aby efekty prac na planie zdjęciowym spodobały się możliwie jak najszerszemu gronie odbiorców, zarówno kobietom jak i mężczyznom, w absolutnie każdym wieku. Ale nie oszukujmy się, roznegliżowane zdjęcia celniej trafiają w upodobania mężczyzn, niż kobiet, a świadczy o tym chociażby opinia producenta, Akimoto Yasushiego, który zdjęcia skwitował słowami: „Byłem zaskoczony jak erotyczne i piękne były (zdjęcia)”.
Poprzedni photobook Kojimy sprzedał się w nakładzie przekraczającym 150 000 egzemplarzy i stał się przez to najlepiej sprzedającym się photobookiem członkini AKB48. Przewiduje się, że nadchodzące wydawnictwo osiągnie jeszcze lepszy wynik sprzedaży.


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.