[Japonia] Keiko Kitagawa jako pani detektyw

Ogłoszono, że Keiko Kitagawa zagra główną role w nadchodzącej dramie od Fuji TV. Drama nosić będzie tytuł „Tantei no Tantei” (Detektyw vs Detektywi) i oparta będzie na serii nowelek autorstwa Keisuke Matsuoki pod tym samym tytułem.
W dramie Kitagawa zagra panią detektyw pracująca w średniej wielkości agencji. Ze względu na przeszłość związaną ze śmiercią siostry, główna bohaterka specjalizuje się w obserwowaniu i ściganiu nieuczciwych i niedokładnych detektywów.
Drama ma zawierać wiele wymagających scen akcji, więc Kitagawa przygotowuje się do roli biorąc udział w zajęciach z kickboxingu. Sama aktorka nie może się doczekać rozpoczęcia zdjęć, pomimo że jest to jej pierwsza rola, gdzie bohater w ogóle się nie uśmiecha.
„Tantei no Tantei” startuje już w lipcu na Fuji TV.


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.