[Japonia] Kamijo chce śpiewać w języku hiszpańskim?!

W niedawnym wywiadzie dla JpopAsia członkowie zespołu Versailles zdradzili, że zamierzają nagrać parę utworów w języku hiszpańskim. „Kochamy naszą muzykę i chcemy, by ta się rozwijała, ponieważ wtedy będzie lepiej” rzekł Yuki, na co Masashi powiedział „Dodamy wiele nowych rzeczy”, zaś Kamijo dodał „Jedną z nich będzie śpiew w języku hiszpańskim”. Zespół wielką uwagę przywiązuje do piękna, romantyzmu oraz arystokracji, dlatego też nie bez powodu wokalista zdecydował się zaśpiewać w języku romańskim. Prawdopodobnie zdecydował się na hiszpański, gdyż ten jest łatwiejszy od francuskiego czy włoskiego. Pomimo dobrych chęci może jednak okazać się to katastrofą. Japończycy już nie raz wyśmiewali się z niezrozumiałych angielskich zdań, a więc wszystko będzie zależeć od tego czy Kamijo opanuje latynoski akcent. Trzymajmy jednak kciuki za to, aby wszystko poszło zgodnie z ich planem.


Metoshi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.