[Japonia] Już wkrótce anime “Nobunaga Concerto”

Manga historyczna Ayumi Ishii, “Nobunaga Concerto” zaniedługo doczeka się swojej wersji anime oraz ekranizacji w postaci j-dramy. Jak ogłosił magazyn Gessan, Odzie Nobunadze w anime głosu użyczy Yuuki Kaji. Seria będzie miała swoją premierę w japońskiej telewizji już w lipcu tego roku. Z kolei serial pojawi się na antenie w październiku, a w rolę Nobunagi wcieli się aktor Shun Oguri, znany m.in. z roli w ekranizacji mangi “Hana Yori Dango”. Manga opowiada historię młodego mężczyzny, Saburou, który przenosi się w czasie do ery Sengoku, by pomóc zjednoczyć podzieloną Japonię. W anime oprócz Kaji usłyszeć będzie można głosy Mamoru Miyano, Nany Mizuki, Aoi Yuuki oraz Yuuichi Nakamury.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.