[Japonia] Hanyu w kolejce po nagrodę Granx Prix Final w łyżwiarstwie figurowym

Yazuru Hanyu objął prowadzenie w Grand Prix Final odbywającym się obecnie we Francji, po niesamowitym występie w krótkich programach w czwartek, ustawiając się w kolejce po czwartą z rzędu nagrodę Grand Prix Final w łyżwiarstwie figurowym.
Idealnie wpasowując się w rytm funkowych brzmień piosenki “Let’s Go Crazy” Prince’a, olimpijski champion podniósł publiczność z ławek. Występ odbył się w Palais Omnisport, a Yazuru pobił swój rekord w tym sezonie, zdobywając 106,53 punktów.
“Ten program nie byłby kompletny bez udziału publiczności” powiedział Hanyu. “Kiedy dziś rano wszedłem na lód, czułem się bardzo swobodnie. Miałem poczucie, że moje ciało jest odprężone i wypoczęte.”
Dwukrotny były mistrz Patrick Chan z Kanady zajął drugie miejsce, a dwukrotny mistrz świata Javier Fernandez był trzeci, ze względu na kilka potknięć.
Chociaż Hanyu musiał skorygować swoje nieudane lądowanie quad loopem, późniejszy Slachow i potrójny toeloop wyszły bezbłędnie.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.