[japonia] Gossip przedstawia dwa nowe single i ujawnia szczegóły dotyczące ich pierwszego mini albumu

Pierwszy singiel jest interesującą wiadomością dla każdego fana, który będzie w Japonii na początku czerwca. Singiel zatytułowany jest „hakei onitanji-sama e” i można go dostać osobiście od zespołu właśnie 7 czerwca 2015 roku. Nabycie takiego albumu jest ograniczone do 99 osób, jednak sam singiel jest ograniczony liczbą 666 sztuk. CD można zakupić również za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Gossip. “Haikei onitanji-sama e” kosztuje 666 jenów i zawiera tylko jeden utwór, który jest zatytułowany “namumyouhou rengekyou”.

Drugim singlem jest „R-18 ※ R-Shitei to yobimasu”. Niestety też ma ograniczenie w ilości, tym razem nie do 666 tylko do 1000 egzemplarzy i w sprzedaży będzie 10 czerwca 2015 roku. Szczegółowa lista utworów:

01.R-18
02.kyouki no sakura (凶気の桜)
03.harenchirarism late show (破廉チラリズムレイトショウ)
04.juusansai no karte (十三歳のカルテ)
Jest jeszcze kilka informacji na temat ich nowego mini albumu „demodori kichiku psycho yardu”, który ma zostać wydany 11 marca 2015 roku. Singiel zawiera siedem utworów:
01.kyouiku shinri counsellor (凶育シンリカウンセラー)
02.akudoukai-kusottare koushinkyoku- (悪童会-クソッタレ行進曲-)
03.ude (腕)
04.toaru idol otaku no ijou na aijou (とあるアイドルオタクの異常な愛情)
05.zekkou-kireru 5byoumae- (絶交-キレる5秒前-)
06.7gatsu31nichi (七月三十一日)
07.izonshou (慰存症)


Cukier

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.