[Japonia] Gintama Ranbu otrzymuje pierwszy gameplay

Bandai Namco Entertainment opublikowało trailer najnowszej gry inspirowanej anime Gintama, w którym możemy rzucić okiem na to jak wyglądała będzie rozgrywka.

Jej założenia są podobne do esencji cyklu Dynasty Warriors lub ostatnich gier konsolowych z serii One Piece, również wydanych przez Bandai Namco. W Gintama Ranbu wcielimy się w wielu wojowników znanych z anime. Będziemy rozprawiać się z hordami przeciwników, używając zdolności charakterystycznych dla poszczególnych bohaterów. Wśród dostępnych postaci znajdą się między innymi Gintoki Sakata, Kagura, Shinpachi Shimura, Takasugi Shinsuke oraz Katsura Kotarou.

Gra ukaże się na konsolach PS4 i PS Vita 18 stycznia przyszłego roku w Japonii. Nie ma informacji na temat wydania na Zachodzie, choć azjatyccy nabywcy wersji na Playstation 4 otrzymają angielskie napisy.

Główny motyw muzyczny gry wykona zespół Spyair, co sami artyści ogłosili w filmiku towarzyszącym premierze pierwszego trailera z gameplayem.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.