[Japonia] Dragon Quest X i XI na PS4 i… NX!

Squere Enix przeprowadziło transmisję internetową, podczas której ujawniło, że jedenasta odsłona w serii Dragon Quest wyląduje na PlayStation 4, 3DS-ie i… na Nintendo NX!
Jednocześnie wspomniano, że wersja na PS4 będzie budowana na silniku Unreal Engine 4, zaś wersja na 3DS będzie wykorzystywać dwa ekrany tej konsoli poprzez wyświetlanie gry na jednym ekranie w grafice dopasowanej do możliwości tego handheld’a, za drugi ekran będzie wyświetlał grę w old school’owej szacie graficznej.
Squere Enix przekazało również, że Dragon Quest X, który wcześniej dostępny był tylko dla posiadaczy Wii U, PC lub 3DS-a trafi również na PlayStation 4 oraz Nintendo NX. Czyni to Dragon Quest X i XI pierwszymi, oficjalnie zapowiedzianymi grami na nadchodzącą, najnowszą konsolę stacjonarną od Nintendo, która ma zostać ujawniona w 2016 roku.


Ryuu

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.