[Japonia] Data premiery nowego sezonu Overlord

W sobotę do sprzedaży wchodzi 12 tom light novel „Overlord”. Do każdego wydania dołączona będzie specjalna karteczka, która ujawnia całkiem optymistyczną informację.

Możemy na niej przeczytać, że drugi sezon anime Overlord, który został zapowiedziany pół roku temu, będzie miał swoją premierę w styczniu przyszłego roku.

Oby rzeczywiście do tej premiery doszło, bowiem studio Madhouse, które jest odpowiedzialne za serial, zyskało sławę studia, które nie jest w stanie wyprodukować żadnej kontynuacji. Żadne anime nie jest bezpieczne, nawet One Punch Man w drugim sezonie przechodzi pod skrzydła J.C.Staff. Jaki los czeka kontynuację Overlord dowiemy się na początku 2018 roku.


Sora

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.