[Japonia] Ciężarówka wjeżdża w uczniów podstawówki, jeden chłopiec nie żyje

Sześcioletni chłopiec zmarł, a dwóch uczniów zostało ciężko rannych po tym jak w piątek rano mała ciężarówka wjechała w dwa inne pojazdy, które w następstwie potrąciły dzieci idące do szkoły. Do zdarzenia doszło w Yokohamie.
Policja podaje, że do aresztu ma trafić 87-letni kierowca ciężarówki, który podejrzany jest o celowe spowodowanie wypadku. Zanim ciężarówka się przewróciła, uderzyła jeszcze samochód osobowy, który następnie uderzył w autobus stojący na przystanku autobusowym.
Dziewięciu uczniów, kierowca ciężarówki i dwóch pozostałych kierowców zostało zabranych do szpitala, a pierwszoklasista Masaru Tashiro poniósł śmierć w wyniku obrażeń. 11letnia dziewczynka i 9letni chłopiec odnieśli ciężkie obrażenia, lecz zdrowiu reszty uczniów nie zagraża niebezpieczeństwo.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.