[Japonia] Chirurg zaprzecza zarzutom o lizanie piersi pacjentki

Czterdziestojednoletni chirurg, który został aresztowany pod zarzutem popełnienia sprośnego aktu na pacjentce podczas operacji, zaprzecza zarzutom.
Zeznając na otwartym procesie w Tokio, w środę, Susumu Sekine zaprzeczył jakoby lizał lewą pierś kobiety w wieku ok. 30 lat zaraz po operacji w szpitalu Adachi Ward w maju. Kobieta przeszła operację prawej piersi.
Pomimo stanowczej odmowy popełnienia czynu przez Sekine, prokurator powiadomił, że ślina zawierająca jego DNA znalazła się na lewej piersi pacjentki. Twierdził także, że do incydentu doszło zanim pacjentka została przeniesiona do szpitalnego łóżka ze stołu operacyjnego.
Prawnik Sekine zaprzecza, tłumacząc, że pacjent odzyskujący świadomość po narkozie, jest zamroczony i może mieć przewidzenia. Co więcej, w sali znajdowali się trzej inni pacjenci, niemożliwym byłoby więc dla Sekine popełnienie takiego czynu.

 


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.