[Japonia] Cały świat zachwycony „Małym Messim”

Wielki Japoński talent, Takefusa Kubo zaprezentował błysk swego geniuszu, czego świadomi byli działacze jednego z najsławniejszego klubu na świecie, FC Barcelony. Japoński pomocnik chodź ma 15 lat to już zadziwia starszych od siebie kolegów swoimi umiejętnościami. Obecnie występuję w zespole FC Tokyo do lat 23, który występuję na poziomie trzeciej ligi. Jednak nie umniejsza to jego umiejętności czego dowodem jest zdobyta bramka w meczu z Cerezo Osaka. Dzięki tej bramce Kubo został najmłodszym strzelcem w historii wszystkich trzech najwyższych lig w Japonii. Uważany jest za nową nadzieję nowego pokolenia piłkarzy. W przeszłości był zawodnikiem Barcelony, jednak musiał opuścić ją gdy klub został ukarany przez FIFA za pozyskiwanie zagranicznych zawodników poniżej 18. roku życia.


Jaller

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.