[japonia] Best-of album od lynch. już niedługo w sprzedaży!

Już niedługo, 10 marca do sklepów w całej Japonii i nie tylko trafi najnowsze, jubileuszowe wydawnictwo zespołu lynch., które zatytułowane będzie 10th ANNIVERSARY 2004-2014 THE BEST.
Album wydany będzie w dwóch wersjach, normalnej oraz limitowanej, a oba z nich zawierać będą dwie płyty CD z osiemnastoma najpopularniejszymi i najlepszymi utworami zespołu w nowych, lepszych wersjach, remixach oraz nagraniach z koncertów. Dodatkowo, pierwsza seria normalnej wersji albumu zawierać będzie aplikacje konkursowe, dające fanom szansę na wygranie wejściówek na backstage na pierwszy w historii zespołu hall tour THE DECADE OF GREED który rozpocznie się 3 maja w NHK Osaka Hall. Wersja limitowana, oprócz aplikacji konkursowych, zawierać będzie dodatkowo wiele innych dodatków, w tym DVD z urodzinowego koncertu, który odbył się 27 grudnia 2014 w Tokyo’s Shinkiba Studio Coast.

 


Itaya Kiyoto

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.