[Japonia] Ayumi Hamasaki utraciła słuch

Ayumi Hamasaki utraciła zdolność słuch w prawym uchu, co doprowadziło ją do całkowitej głuchoty. Jednakże co stało się z lewym uchem piosenkarki?
W 2000 roku dziewczyna zmagała się z zakażeniem uszu podczas trasy koncertowej. Lekarze zalecili jej odpoczynek i unikanie wszelkiego hałasu, jednak ta zignorowała ich zalecenia i wznowiła trasę, przez co parę dni później skończyła w szpitalu. Od tamtego momentu zmysł słuchu jej lewego ucha zaczął zawodzić coraz bardziej i bardziej, aż ostatecznie w 2008 roku ogłuchła. Z tego powodu jej prawe ucho musiało „pracować za dwóch”, lecz również zawiodło. Obecnie Hamasaki będzie musiała poradzić sobie z tym faktem oraz nauczyć się iść dalej przez życie, chociaż jego większość spędziła na byciu gwiazdą popu.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.