[Japonia] Areszt dla podejrzanego o morderstwo Chińskich sióstr

Wydano nowy nakaz aresztowania 39-letniego mężczyzny oskarżanego o rzekome zamordowanie rodzeństwa z Chin.
Tatsuya Iwasaki z Yokohamy jest podejrzany o uduszenie dwóch kobiet Chen Baolan i Chen Baozhen w ich miejskim apartamencie około 6 lipca. Mężczyzna miałby następnie pozbyć się ich ciał ukrytych w torbach podróżnych w lesie Hodano na południowy zachód od Tokio, w prefekturze Kanagawa.
Kamery monitoringu zarejestrowały podejrzanego wchodzącego do apartamentowca gdzie mieszkały siostry, następnie na nagraniu dzień później (7 lipca) widać go wywlekającego stamtąd dwie torby. Inne nagrania którymi dysponuje policja pokazują samochód podejrzanego zmierzający w stronę Hodano, gdzie znaleziono torby z ciałami. Iwasaki, który po raz pierwszy został aresztowany 10 lipca pod zarzutem uwięzienia kobiet, odmawia zeznań w sprawie postawionych mu zarzutów.


Wilku

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.