[Japonia] Amerykańska sieć fastfood Taco Bell ponownie wchodzi na Japoński rynek

NEW YORK – Taco Bell Corp., amerykański fastfood ponownie otworzy restaurację w Japonii, sieć łącząc swoje siły z Asrapport Dining Co.
Oczekuje się, że pierwsza restauracja postanie w centrum Tokio około jesieni tego roku, zgodnie z Asrapport. Taco Bell jest znany z inspirowanych kuchnią meksykańską potraw takich jak tacos czy burritos. Taco Bell wszedł na rynek japoński w 1980 roku, ale później wycofał się z kraju, z wyjątkiem amerykańskich baz wojskowych.
Taco Bell obecnie zajmuje się około 6,000 restauracji na całym świecie, a także posiada plan na dodatnie 1,300 restauracji poza USA do roku 2023. Natomiast Asrapport zajmuje się powyżej 400 barami “izakaya” oraz barami barbecue w Japonii.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.