[Japonia] Adaptacja anime trzech nowel z uniwersum Naruto

W 50 numerze tygodnika Weekly Shonen Jump ukazały się informacje o nadchodzącym anime z uniwersum Naruto Shippuden, które będzie adaptacją trzech nowelek, będących epilogami Naruto.
Anime rozpocznie się adaptacją nowelki Shin Towasy „Naruto: Historia Sasuke – Wschód”, następnie ukaże się adaptacja noweli Takashiego Yano „Naruto: Historia Shikamaru”. Ostatnią z serii będzie historia napisana przez Sho Hinatę „Naruto: Ukryty w liściu – Shugen Biyori”.
Obecnie anime prowadzi arc o nazwie „boyhood”, który skupia się na przeszłości dwóch postaci z serii. Odcinek 483 został wyemitowany w czwartek – skupiał się on na Jirayi i Kakashim. Anime nie pojawi się na ekranach 17 oraz 24 listopada ze względu na program specjalny w tych dniach. Na ekrany powróci 1 grudnia.


Neo

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.