[Japonia] Acid Black Cherry ogłasza projekt „Shangri-la”


Kilka dni temu zespół Acid Black Cherry ogłosił, że już latem rozpoczyna nowy projekt pt. „Shangri-la”. Oficjalna strona wystartowała 5 marca i treść projektu stopniowo staje się bardziej widoczna dla fanów.
„Shangri-la” jest skierowane przede wszystkim do osób, które kochają muzykę Yasu. Projekt „Jeśli moja muzyka sprawia, że się uśmiechacie, to chcę zaśpiewać… w Waszym mieście” będzie zawierał między innymi wydania nowych piosenek czy trasę koncertową po całej Japonii. Zespół wie, że bilety na ich występy często zostają wyprzedane i wielu fanów traci przez to możliwość spotkania się z ulubionym zespołem. Dlatego Yasu podzielił tour na „5 bloków i 5 okresów”. W ten sposób zespół nie tylko pogodził koncerty z wydawaniem nowych piosenek, ale też zapewnił, że w każdej prefekturze spędzą jak najwięcej czasu z fanami poprzez specjalnie zorganizowane spotkania.
Szczegóły dotyczące dat i miejscowości nie są jeszcze dostępne, ale Yasu twierdzi, że „chce pojechać do wszystkich prefektur”!
Członkowie zespołu są zgodni: “To będzie największy projekt w historii Acid Black Cherry!”

Tagi:  , ,

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.