[Japonia] A może dziś zjemy z kotem?

Nowa usługa japońskiego oddziału firmy Nestle z pewnością u niektórych z nas wywoła zdziwienie i głośny śmiech, jednak chyba każdy właściciel czworonoga jest w stanie zrozumieć skąd wziął się taki pomysł na biznes, ale od początku, jaki biznes?
Czy nie marzyliście kiedyś o romantycznym obiedzie, sam na sam z… własnym kotem? Nie, to nie jest żart, a jak najbardziej realna usługa. Za „niewielką” opłatą (22,222 jenów (714zł)) możemy zamówić sobie do domu profesjonalnego kucharza, który przygotuje dla nas i naszego pupila posiłek, który w standardzie nie obiega od podanego w porządnej restauracji. Jest spory wybór dań (oczywiście inne dla właściciela i kota) pomysł zdaje się być idealny dla zapracowanych Japończyków, którzy chcieliby spędzić więcej czasu ze swoim ukochanym zwierzakiem.


Dilla

 

 

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.