[Japonia] 31-latek skazany na 15 lat za zabicie sąsiada

31-latek został skazany na 15 lat pozbawienia wolności za zabicie swojego 79-letniego sąsiada. Do zdarzenia doszło w Tokio, w sierpniu zeszłego roku.
Sprawca, Hiraoka, przyznał się do winy. Był sąsiadem ofiary – Kazuyi Tady – od 2016 roku. Medycy sądowi oświadczyli, że Tada zmarł na skutek pchnięcia nożem w szyję. Sprawca wyrzucił nóż, ale analiza DNA z papierosa znalezionego na miejscu zbrodni, potwierdziła obecność Hiraoki na miejscu. Po pozbyciu się narzędzia zbrodni, Hiraoka zadzwonił na policję, twierdząc, że drzwi do mieszkania sąsiada były otwarte i znalazł go rannego na podłodze. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale nie udało się go uratować.
W czasie procesu, Hiraoka powiedział policji, że między nim a sąsiadem dochodziło do kłótni. Tada mieszkał sama i narzekał na hałasowanie Hiraoki.


Neo

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.