[Indonezja] Sungjae i Peniel z BTOB napastowani przez fanów z Indonezji

Zapewne każdy z nas ma swoich idoli, na widok których ma ochotę piszczeć ze szczęścia, wzdycha do ich zdjęć, teledysków, nowej roli w filmie czy serialu. Można by rzec, że jest to zupełnie naturalne i niegroźne, dopóki w grę nie wchodzi rzucanie się na nich, jak na ostatni produkt będący na przecenie.
Niestety pewni fani przekroczyli tę granicę, kiedy tylko Sungjae i Peniel z BTOB wylądowali na lotnisku w Indonezji. Artyści przylecieli do kraju w celu nagrania filmu „Laws of the Jungle”, jednak prawdziwe prawo dżungli obowiązywało wówczas na lotnisku. Pomiędzy ludźmi zaczęła się rywalizacja, kto jako pierwszy dotknie któregoś z idoli, co spowodowało, że ich przestrzeń osobista po niemalże kilku sekundach została bardzo mocno naruszona. Na całe szczęście dzięki ingerencji ochroniarzy zostali wyrwani z tłumu i eksportowani w bezpieczne miejsce.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.