[Hallyu] UP10TION mają dla Was konkurs!

UP10TION zobaczyli Twój talent i chcą abyś nagrał/a cover do piosenki „White Night.” Ta choreografia to nie lada wyzwanie. Ale jesteśmy pewni, że wśród polskich Honey10 jest mnóstwo osób, którzy są wstanie podołać temu wyzwaniu.

Chwyć za kamerę, kilku przyjaciół (opcjonalnie) i uczcie się ich choreografii. Czy istnieje lepszy sposób, aby odstresować się przez maturą? Nauka układu do „White Night” to najlepszy sposób!.

1. Nagraj układ do „White Night” – sam albo ze znajomymi. Musi to być cały utwór.
2. Wgraj swoje nagranie na YouTube i upewnij się, że napisałeś/aś w tytule „UP10TION – WHITE NIGHT” i w nawiasach „(Dance Cover Contest)”
3. Napisz na mail: up@itopgroup.com – Upewnij się, że zawiera twoje imię, jakiś kontakt, adres email i link do twojego coveru.
Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na Facebooku UP10TION oraz na zdjęciu poniżej.

Następnym i najważniejszym krokiem – UDOSTĘPNIJ swój cover! Filmy z największą ilością udostępnień i wyświetleń otrzymają wspaniałe nagrody (np. reakcja UP10TION na twój coverfilmik z podziękowaniamipodpisane zdjęcie z polaroidapodpisany plakatpodpisane albumy). Soompi także ma dla Was nagrody jeżeli udostępnicie swój cover.

Jeśli chcecie też załapać sie na nagrody od Soompi udostępniajcie swój cover na tweeterze z hasztagiem: #SoompixUP10TION. Będą oni losowo wybierać kilku zwycięzców do 17 grudnia, nagrodami są specjalne podpisane przez UP10TION gadżety.


News powstał we współpracy z hallyustarnews.pl

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.