[Hallyu] B1A4 zabierają głos w sprawie skandalu z ich udziałem!

Członkowie zespołu B1A4 wypowiedzieli się na temat skandalu związanego z molestowaniem seksualnym w SNL Korea, którego padli ofiarami.

28 listopada miał miejsce showcase zespołu, związany z ich comebackiem i wydaniem 3 pełnego albumu – “Good Timing”. W trakcie wywiadu członkowie grupy zostali zapytani o swój udział w programie “SNL Korea” i skandal z molestowaniem na tle seksualnym, który miał tam miejsce.

Lider Jinyoung skomentował:

“Szczerze, wszystko wydarzyło się tak szybko, że nie mieliśmy nawet czasu na to zareagować. Sami obejrzeliśmy nagranie żeby zobaczyć całą tę sytuację z perspektywy widza. Zdajemy sobie sprawę, że cały ten incydent mógł zmartwić fanów. Postaramy się jednak pracować ciężko i dostarczać naszym fanom jak najmilszych emocji/wrażeń żeby o nim szybko zapomnieli. Wydarzenie jeszcze bardziej zmotywowało nas do pracy.”

W międzyczasie, aktorka Lee Se Young, która brała udział w skandalu i „atakowała” krocza członków zespołów napisała i opublikowała list z przeprosinami.

“Witajcie, tutaj Lee Se Young.

Chciałabym przeprosić wszystkich za moje nieprzemyślane i niewłaściwe zachowanie. Osobiście przeprosiłam, każdego z członków zespołu, a w tym liście chciałabym przeprosić również fanów B1A4. Przemyślałam już swoje zachowanie i obiecuję nie dopuścić żeby coś takiego miało miejsce w przyszłości z mojej strony. Jeszcze raz szczerze przepraszam.”

 


News powstał we współpracy z hallyustarnews.pl

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.