Gra Danganronpa V3: Killing Harmony dostanie wersję na smartfony

https://cdn.animenewsnetwork.com/thumbnails/max450x450/cms/news.4/172886/unnamed-15-.png.jpg

Studio Spike Chunsoft ogłosiło w poniedziałek 17 maja, że 26 maja wydadzą na systemy Android i iOS grę Danganronpa V3: Kiling Harmony.

Studio tak opisuje grę:

“Nowa drużyna 16 postaci zostaje porwana i uwięziona w szkole. Wewnątrz niektórzy z nich będą musieli zabijać, inni zginął, a jeszcze inni zostaną poddani karze. To, co wydawało się Wam przebiegającym w szybkim tempie śledztwem o wielką stawkę w miarę odkrywania tajemnic okazuje się powikłanym morderstwem. Być może będziecie musieli skazać na śmierć własnych przyjaciół.”

Spike Chunsoft ogłosiło wydanie na smartfony trzech gier Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Danganronpa 2: Goodbye Despair oraz Danganronpa V3: Killing Harmony już w kwietniu 2019 roku. Mobilna wersja gier będzie również zawierać galerie z eventów, różnorakich wyrazów twarzy i nagrań głosowych. Wszystkie trzy gry będą zawierać nowy podtytuł “Anniversary Edition” (wersja rocznicowa).

Studio wydało grę Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition jako pierwszą z trylogii w maju 2020 roku, natomiast 20 sierpnia ukazała się Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition.

Platforma NIS America wypuściła grę Danganronpa 1•2 Reload w maju 2014 roku w Ameryce Północnej i Europie. Spike Chunsoft wydało kolekcję w Japonio na PlayStation Vita w październiku 2013 roku, po tym jak wcześniej wypuściło obydwie gry na PSP. NIS America udostępniła Danganronpa V3: Killing Harmony na PS4, PS Vita i PC we wrześniu 2017 roku. Spike Chunsoft w Japonii wydało tę grę na PS3 i PS Vita w styczniu 2017 roku. Następnie NIS America oddała graczom kolekcję trylogii Danganronpa na PlayStation 4 marca 2019 roku.

Produkty z franczyzy sprzedały się w ponad 3.5 miliona egzemplarzach na całym świecie, w tym również serie mangowe, trzy telewizyjne serie anime i speciale, oraz projekt original anime video (OVA).

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-05-18/danganronpa-v3-killing-harmony-game-smartphone-version-launches-on-may-26/.172886


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.