[Francja] Francuska policja przeszukuje las w poszukiwaniu ciała japońskiej studentki

Policja ze wschodniej Francji przeszukiwała las w czwartek w poszukiwaniu zaginionej japońskiej studentki, po tym jak wypłynęło video, w którym mężczyzna będący prawdopodobnie jej byłym chłopakiem nagrał groźby pod jej adresem.
W filmie video, opublikowanym zarówno przez francuskie jak i japońskie media, podejrzany, zidentyfikowany jako Nicolas Zepeda Contreras, grozi Kurosaki „konsekwencjami”, jeśli nie spełni ona jego żądań, które na nagraniu również nie zostały doprecyzowane.
Narumi Kurosaki zaginęła w mieście Besancon, gdzie studiowała francuski, w nocy 4 grudnia. Francuskie władze sądzą, że 21-latka została zamordowana przez swojego byłego chłopaka, który prawdopodobnie uciekł na Chile. Wydano międzynarodowy list gończy za mężczyzną.
Władze Chile powiadomiły w środę, że asystują francuskim władzom w schwytaniu potencjalnego mordercy, nie podały jednak żadnych wiążących szczegółów.


Neo

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.