[Europa] Koncert LedApple w Berlinie

Południowokoreański zespół LedApple już w przyszłym miesiącu zawita w Europie, najpierw z koncertem w Paryżu (9.08), a dzień później zagrają dla swoich fanów w Berlinie. Organizatorzy koncertu, agencja Astan, specjalnie dla fanów z Polski przygotowała promocję na bilety. Ponieważ żaden zespół kpop nie odwiedził jeszcze naszego kraju, Polacy na koncert w Berlinie mogą nabyć normalne bilety w specjalnej cenie: 20 EUR (cena bez promocji: 42 EUR). Polscy fani, którzy zdążyli już nabyć bilety w cenie 42 EUR mogą uzyskać dodatkową darmową wejściówkę dla osoby towarzyszącej. W tym celu należy okazać swój paszport lub dowód tożsamości w kasie biletowej przy wejściu na koncert. Więcej informacji na temat koncertu znajduje się na oficjalnej stronie organizatorów.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.