[Chiny] Nowe wideo z Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Podczas Ani-Com & Games Hong Kong pokazano 16 minut rozgrywki z nadchodzącego tytułu osadzonego w uniwersum Naruto. Bandai Namco i Sony Interactive Entertainment przedstawili jak wygląda poruszanie się po mapach i pozwolili rzucić okiem na walkę z czteroosobową walkę z bossem. Walka ta nie jest kanoniczna, co pozwala nam sądzić, że w grze będziemy mogli zmierzyć się z wieloma antagonistami z serii, korzystając z własnych drużyn bohaterów. Datę premiery zaplanowano na początek przyszłego roku. Gra ukaże się na konsolach PS4 i XBOX One oraz na PC-tach.

Komentarz w wideo jest prowadzony w języku japońskim i chińskim, zaś wersja językowa gry to japoński dubbing z chińskimi napisami, ze względu na to, że zaprezentowano ją w Hong Kongu.


Sora

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.