[Chiny] Limitowana Edycja PS 4 z Hatsune Miku

Crypton Future Media, Sony Computer Entertainment i Good Smile Company ogłosili na czwartkowej konferencji prasowej limitowaną edycję PlayStation 4 Hatsune Miku, która zostanie wydana w Chinach. Tylko 100 konsol z tej edycji zostanie wydanych na rynek. Konferencja prasowa była skupiona głównie na evencie „Hatsune Miku w Szanghaiu”, który odbędzie się od 27 do 28 czerwca.Ludzie którzy nabędą specjalną edycję tej konsoli, będą mieli pierwszeństwo, aby zakupić bilety na koncert w Szanghaiu w specjalnej cenie. Limitowana edycja PS 4 będzie kosztować 2,899 yuan’ów (czyli około 467 dolarów). Podobnie będzie ze 100 koszulkami z Hatsune Miku, które będą dołączane razem z białą wersja konsoli PlayStation Vita. Design na koszulce Hatsune Miku przedstawia jej „koncertową wersję z Shanghaiu”. Koszt zestawu wyniesie 1,299 yuan’ów (około 209 dolarów).
mikups4 mikups42 mikups43 mikushanghai


Hikaro

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.