[Anglia] Współwłaściciel zespołu F1 w tarapatach

Hinduski biznesmen Vijay Mallya, który jest współwłaścicielem zespołu Force India został zatrzymamy przez Scotland Yard w Londynie na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez władze Indii.
Został podejrzany o przywłaszczenie kwoty 1,4 mld dolarów należących do linii lotniczych Kingfisher Airline których był właścicielem. Po tym jak ogłosił upadłość organy podatkowe postanowiły wszcząć postępowanie karno-skarbowe by został skazany prawomocnie. Od 2006 władze Indii wystawiły już kilka listów gończych za nim oraz wystąpiły o ekstradycję biznesmena który zdążył osiedlić się w Londynie.
We wtorek, 18.04.2017r. Mallya został postawiony przed sądem Westminster który miał rozpatrzyć wniosek o jego ekstradycję.


Jaller

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.